ویدیو افتتاحیه نمایشگاه گل و گیاه تهران ۱۳۹۸

هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی گل و گیاه بوستان گفتگو

7,410

ویدیو افتتاحیه نمایشگاه گل و گیاه تهران ۱۳۹۸

به گزارش مستر کاکتوس: هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی گل و گیاه، تجهیزات پارکی و صنایع وابسته از روز یکشنبه ۸ لغایت ۱۳ اردیبهشت ماه با حضور بیش از ۲۰۰ تولید کننده داخلی در زمینه گل و گیاه، تجهیزات پارکی و صنایع وابسته و تعدادی از شرکت های خارجی و نمایندگان آن ها ازجمله کشورهای ایتالیا، اوکراین، ارمنستان و سوئیس آغاز به کار خواهد کرد، این نمایشگاه به مدت ۵ روز از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۱ در مجتمع نمایشگاهی گفتگو، واقع در ضلع جنوبی بوستان گفتگو برگزار می گردد و شهروندان محترم می توانند جهت بازدید همه روزه در این ساعات به نمایشگاه مراجعه کنند.

 

 

 

نمایشگاه گل و گیاه تهران ۱۳۹۹ را در اینجا ببینید.

 

 

آدرس نمایشگاه گل و گیاه تهران

مکان برگزاری: تهران، بزرگراه شهید حکیم، خروجی شهید چمران جنوب، ضلع جنوب بوستان گفتگو

ماشین شخصی: در صورتی که با ماشین شخصی قصد رفتن به نمایشگاه را دارید باید از کوی نصر(گیشا) – خیابان پیروزی شرقی خودتان را به بوستان گفتگو و نمایشگاه برسانید. همچنین پارکینگ نمایشگاه در ضلع جنوبی محوطه واقع شده و به بزرگراه شهید چمران نیز دسترسی دارد.

حمل و نقل عمومی: اگر هم استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی را ترجیح می‌دهید اتوبوس‌های تندروی پایانه جنوب-پایانه افشار راهی خوب برای دسترسی شما هستند. در ایستگاه کوی‌ نصر پیاده شوید و با کمی پیاده‌روی یا تاکسی خودتان را به پارک برسانید.

بوستان گفتگو در گوگل:

 

خرید گل و گیاه از نمایشگاه

جهت رفاه حال و رضایت شهروندان، غرفه‌داران از ساعت ۱۵ بعدازظهر روز آخر برگزاری نمایشگاه، یعنی روز جمعه ۱۳ اردیبهشت، اقلام موجود در غرفه‌های خود را با قیمت مناسب برای فروش ارائه می‌کنند، تا علاوه بر جلوگیری از آسیب‌های ناشی از بازگرداندن گیاهان به مبدأ و ممانعت از وارد آمدن ضرر و زیان به تولیدکنندگان کشورمان، امکان خرید گل و گیاه با قیمت منصفانه نیز برای شهروندان فراهم شود.

 

منبع: مستر کاکتوس | ویدیو افتتاحیه نمایشگاه گل و گیاه تهران ۱۳۹۸
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.