هشتمین نمایشگاه گل و گیاه اراک ۱۳۹۸

دومین نمایشگاه تجهیزات گلخانه ای و فضای سبز اراک

7,385

هشتمین نمایشگاه گل و گیاه اراک ۱۳۹۸

هشتمین نمایشگاه گل و گیاه، فضای سبز و تجهیزات باغبانی با حضور بیش از ۱۲۰ واحد تولید کننده ، عرضه کننده ، کارشناس و متخصص گل و گیاه از ۱۵ استان کشور شامل استان های مازندران، گیلان، گلستان، همدان ، البرز، فارس، خوزستان، اصفهان و… و تولید کنندگان بومی استان مرکزی از شهرهای اراک و محلات در قالب ۱۴۰ غرفه نمایشگاهی با هدف ایجاد فرصتی مناسب جهت نمایش آخرین تولیدات دستاوردها و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات تجاری و توسعه بازار در فضایی به وسعت ۵۰۰۰ متر مربع در سالن پارس محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی برگزار می گردد.

 

غرفه های نمایشگاه

این نمایشگاه شامل انواع گل های باغچه ای، گل های زینیتی و تزئینی، گل های آپارتمانی، گل های مناسب فضای باز همچنین ادوات باغبانی، آبیاری، انواع خاک و کود، بذر، سم می باشد.

 

 

هدف از برگزاری نمایشگاه

هدف اصلی برگزاری این نمایشگاه ایجاد فرصتی مناسب به منظور نمایش آخرین دستاوردها و فراهم شدن زمینه لازم در راستای مبادله‌های تجاری و توسعه بازار تعیین شده و مقرر شده این نمایشگاه در فضایی به وسعت هفت هزار و ۵۰۰ متر واقع در سالن پاریس و پردیس محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی برگزار شود.

 

محل برگزاری نمایشگاه

تاریخ برگزاری: ۹۸/۰۴/۰۳ لغایت ۹۸/۰۴/۰۷

ساعت بازدید: همه روزه ۱۶ الی ۲۲

هزینه ورودی: رایگان

متولی: شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی

 

آدرس نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی در گوگل

 

آدرس نمایشگاه گل و گیاه اراک

استان مرکزی، شهر اراک، میدان امام خمینی، سه راه خمین

 

هشتمین نمایشگاه گل و گیاه اراک 1398

هشتمین نمایشگاه گل و گیاه تا جمعه هفتم تیرماه ۹۸ از ساعت ۱۶ تا ۲۲ پذیرای همشهریان، علاقمندان و بازدیدکنندگان است.

شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان مرکزی در سال ۱۳۷۸ در زمینی به مساحت ۲۲ هکتار در محل تلاقی شاهراه شمال به جنوب و غرب به شرق کشور راه اندازی شد.

منبع: مستر کاکتوس | هشتمین نمایشگاه گل و گیاه اراک ۱۳۹۸
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.