نمایشگاه گل و گیاه تهران ۱۳۹۸

هفدمین نمایشگاه گل و گیاه تهران 8 الی 13 اردیبهشت

12,010

نمایشگاه گل و گیاه تهران ۱۳۹۸

هفدمین نمایشگاه گل و گیاه تهران ۱۳۹۸ از روز یکشنبه ۸ اردیبهشت ماه کار خود را شروع می‌کند و تا روز جمعه  ۱۳ اردیبهشت از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۱ برپا است. ۲۶۰ شرکت داخلی و ۱۷ شرکت خارجی در نمایشگاه حضور دارند که نمایندگان خارجی در این نمایشگاه از کشورهای آلمان، بلژیک، هلند، ایتالیا، اتریش، ترکیه، ارمنستان، روسیه و سوئیس و چند کشور دیگر هستند.

 

نمایشگاه گل و گیاه تهران 1398

 

هزینه بازدید از این نمایشگاه رایگان است و دسترسی به آن نیز مشکل نیست. این نمایشگاه مانند سال‌های گذشته در بوستان گفت‌وگو برگزار می‌شود و علاوه بر گیاهان آپارتمانی و فضای باز و گل مناسب آپارتمان انواع لوازم باغبانی نیز به نمایش درمی‌آید. فعالیت نمایشگاه به نمایش گل و گیاه محدود نمی‌شود و  از روز یکشنبه ۸ اردیبهشت، که کار نمایشگاه شروع می‌شود، کاروانی از شکل‌های تزیین شده با گل مدت شش روز در سطح شهر تهران گردش می‌کند.

 

تصاویر نمایشگاه گل و گیاه تهران ۱۳۹۸ را در اینجا ببینید.

 

آدرس نمایشگاه گل و گیاه تهران

مکان برگزاری: تهران، بزرگراه شهید حکیم، خروجی شهید چمران جنوب، ضلع جنوب بوستان گفتگو

ماشین شخصی: در صورتی که با ماشین شخصی قصد رفتن به نمایشگاه را دارید باید از کوی نصر(گیشا)- خیابان پیروزی شرقی خودتان را به بوستان گفتگو و نمایشگاه برسانید. همچنین پارکینگ نمایشگاه در ضلع جنوبی محوطه واقع شده و به بزرگراه شهید چمران نیز دسترسی دارد.

حمل و نقل عمومی: اگر هم استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی را ترجیح می‌دهید اتوبوس‌های تندروی پایانه جنوب-پایانه افشار راهی خوب برای دسترسی شما هستند. در ایستگاه کوی‌ نصر پیاده شوید و با کمی پیاده‌روی یا تاکسی خودتان را به پارک برسانید.

بوستان گفتگو در گوگل:

 

هدف از برگزاری نمایشگاه گل و گیاه تهران

هدف از برگزاری نمایشگاه گل ۹۸ تهران ترویج فرهنگ گیاه‌پروری و فضای سبز و جلب مشارکت‌های مردمی و ترغیب بازدیدکنندگان به نگهداری و پرورش گل‌وگیاه و آشنایی آنان با گونه‌های متنوع گیاهی از اهداف برگزاری نمایشگاه‌های گل‌وگیاه است.

 

پیرو استقبال شهروندان از راه‌اندازی کاروان‌های گل، از روز یکشنبه ۸ اردیبهشت، همزمان با آغاز به‌کار نمایشگاه، کاروانی از احجام تزئین‌شده با گل‌های زیبا به ‌مدت ۶روز در سطح شهر تهران به گردش در خواهد آمد.

 

خرید گل و گیاه از نمایشگاه گل و گیاه تهران

جهت رفاه حال و رضایت شهروندان، غرفه‌داران از ساعت ۱۵ بعدازظهر روز آخر برگزاری نمایشگاه، یعنی روز جمعه ۱۳ اردیبهشت، اقلام موجود در غرفه‌های خود را با قیمت مناسب برای فروش ارائه می‌کنند، تا علاوه بر جلوگیری از آسیب‌های ناشی از بازگرداندن گیاهان به مبدأ و ممانعت از وارد آمدن ضرر و زیان به تولیدکنندگان کشورمان، امکان خرید گل و گیاه با قیمت منصفانه نیز برای شهروندان فراهم شود.

 

منبع: مستر کاکتوس | نمایشگاه گل و گیاه تهران ۱۳۹۸

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.