دومین جشنواره لاله های اراک ۱۳۹۸

دومین جشنواره گل های لاله اراک در اردیبهشت 1398 برگزار می شود.

6,736

دومین جشنواره لاله های اراک ۱۳۹۸

دومین جشنواره گل های لاله و فصلی شهر اراک، عصر روز چهارشنبه چهارم اردیبهشت ماه با حضور جمعی از مسئولان در محل باغ گل ها واقع در شهرصنعتی گشایش می یابد.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهر اراک گفت: جشنواره گل های لاله اراک ۴ تا ۲۵ اردیبهشت ماه در کوی صنعتی اراک از ساعت ۸ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.

 

فضای جشنواره لاله های اراک

به گزارش مستر کاکتوس به نقل از سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهر اراک، محمدرضا کشاورزیان اظهار داشت: این جشنواره در فضایی به وسعت هشت هزار متر در باغ گل ها که ۶ هزار متر مربع آن به کاشت گل ها و درختان فصلی اختصاص دارد، ۷۵ هزار شاخه گل لاله در ۱۵ نوع مختلف و ۲۵ هزار گلدان گل فصلی ایجاد شده است.

کشاورزیان با تاکید بر استقبال خوب شهروندان برای بازدید از جشنواره گل های لاله ، ادامه داد : با توجه به اینکه فصل بهار زمان رویش گل های لاله است، نمایش این گل های رنگارنگ در فضایی مناسب در نظر گرفته شد که محیطی هماهنگ با فصل بهار برای شهروندان ایجاد شود.

 

افتتاحیه جشنواره لاله های اراک ۱۳۹۸ را در اینجا ببینید.

 

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری اراک در پایان گفت: ایجاد مجموعه ای با عنوان باغ ایرانی در فضایی بزرگتر و با حجم بیشتری از کاشت انواع گل ها در دستور کار این سازمان قرار دارد و در انتظار آماده شدن آن هستیم، اما با توجه به استقبال خوبی که از جشنواره سال گذشته شد، امسال نیز تصمیم بر آماده سازی و برگزاری این جشنواره گرفته شد.

 

هدف از برگزاری جشنواره

سرپرست سازمان سیما و منظر فضای سبز شهری شهرداری کلانشهر اراک خاطرنشان کرد: این نمایشگاه با هدف ایجاد محیط مناسب و مفرح برای خانواده ها برگزار شده است.

 

 

آدرس جشنواره

استان مرکزی – اراک – کوی صنعتی اراک

 

زمان برگزاری جشنواره

تاریخ برگزاری: ۹۸/۰۲/۰۴ لغایت ۹۸/۰۲/۲۵

ساعت بازدید: همه روزه ۸ صبح الی ۹ شب

هزینه ورودی: رایگان

متولی: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهر اراک

 

منبع: مستر کاکتوس | دومین جشنواره لاله های اراک ۱۳۹۸
1 نظر
  1. مریم امیری می گوید

    من رفتم عالی بود

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.