تور مجازی هشتمین جشنواره لاله های کرج ۱۳۹۹

هشتمین جشنواره لاله های کرج فروردین 1399

1,563

تور مجازی هشتمین جشنواره لاله های کرج ۱۳۹۹

تور مجازی هشتمین جشنواره لاله های کرج از سایر شهرها و حتی خارج از کشور نیز بازدید کننده داشته است.

به گزارش مستر کاکتوس، پیمان بضاعتی پور با اشاره به ضرورت نشاط و شادابی شهر و شهروندان به عنوان یکی از اولویت های مجموعه مدیریت شهری، اظهار کرد: هدف از راه اندازی تور مجازی و بازدید از باغ گلها کاهش استرس و فشار روانی حاصل از شیوع بیماری کرونا است.

وی با بیان اینکه جشنواره لاله ها پس از هفت دوره برگزاری موفق دیگر به نماد و هویت شهر کرج تبدیل شده است، افزود: سال گذشته بیش از  ۵۰۰ هزار نفر از هفتمین جشنواره لاله های کرج دیدن کردند و به دنبال این استقبال پرشور از زمستان سال گذشته تمهیدات گسترده ای برای آماده سازی باغ گلها و کاخ مروراید جهت برگزاری هر چه باشکوه تر هشتمین جشنواره لاله ها با کاشت لاله و گلهای بهاری بیشتر انجام گرفت که متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا این امکان میسر نشد.

 

 

این مسئول توضیح داد: راه اندازی تور مجازی بازدید از جشنواره لاله ها مورد استقبال شهروندان قرار گرفته و در مدت زمان بسیار کوتاه ۱۵۰ هزار نفر از آن بازدید داشته اند.

 

بازدید تور مجازی از خارج از کشور

بضاعتی پور این میزان استقبال را نشان دهنده حس تعلق شهروندان به این جشنواره دانست و گفت: تور مجازی هشتمین جشنواره لاله های کرج از سایر شهرها و حتی خارج از کشور نیز بازدید کننده داشته است.

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با بیان اینکه امسال بجای بازدید شهروندان، این سازمان با راه اندازی تور مجازی لاله ها را به خانه های مردم برده است، خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و روزهای سختی که به شهروندان در قرنطینه خانگی تحمیل شده مشاهده زیبایی گلها از طریق تور مجازی طراحی شده می تواند بخشی از این فضای ذهنی را تلطیف و لحظات  شادی را برای خانواده ها به وجود آورد.

 

منبع: مستر کاکتوس | تور مجازی هشتمین جشنواره لاله های کرج ۱۳۹۹
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.