زیست مگ

تبلیغات در مستر کاکتوس

سایت مستر کاکتوس با پوشش دادن کلیه موضوعات مرتبط با گل و گیاه، باغبانی، کشاورزی، فضای سبز و محیط زیست شامل مقالات عمومی و تخصصی، اخبار، اطلاعیه‌های اصناف مرتبط، نمایشگاه‌های مرتبط، سایتی پر مخاطب و محبوب برای کاربران فارسی زبان علاقه‌مند به گل و گیاه و کشاورزی می‌باشد.

مستر کاکتوس با بیش از ۳۰۰۰ بازدید در ماه جزء پربازدیدترین سایت این حوزه است و بنا به آمار سایت Alexa در بین ۳۰۰,۰۰۰ سایت پربازدید جهان و ۱۰,۰۰۰ سایت ایران قرار دارد که با توجه به تخصصی بودن سایت در یک حوزه خاص، ارزش این جایگاه را برای فعالان صنف گل و گیاه، باغبانی و کشاورزی دو چندان می‌کند.

وبسایت مستر کاکتوس با ویژگی‌های ذیل مکانی بسیار مناسب جهت تبلیغات موثر شما می‌باشد: به طور میانگین روزانه بیش از ۲۰۰۰ هزار نفر تبلیغ شما را خواهند دید. حدود ۹۰% کاربران، از ایران هستند و مشتریان بالقوه محصولات شما محسوب می‌شوند.

روزانه کاربران زیادی از طریق موتورهای جستجو وارد سایت می‌شوند و این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد که هر روز مشتریان جدیدی را جذب نمایید. محتوای سایت از نظرکاربران ارزشمند و کاربردی است همچنین هیچ یک از بازدیدها از طریق ارسال ایمیل نمی‌باشد و این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد که محصولات و خدمات خود را در محلی امن و مورد اعتماد مشتریان عرضه نمایید.

قوانین سایت مستر کاکتوس

از پذیرش آگهی سایت‌های حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

در زمان نمایش اگهی در سایت مستر کاکتوس، اگر تغییری در ماهیت سایت آگهی دهنده بدون هماهنگی یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در مستر کاکتوس باشد ایجاد شود، نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت مستر کاکتوس هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد.

مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده می‌باشد.

در صورتیکه دستور قضایی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود، آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

وب سایت و یا محصولی که درخواست تبلیغ آن را ثبت کرده‌اید ابتدا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورت عدم تایید، وجه پرداختی شما مسترد خواهد شد.

توجه: حجم بنرهای طراحی شده نباید از ۱۰۰KB تجاوز کند.

تخفیف ٪

توجه: در صورت سفارش بیشتر از ۲ ماه، تخفیف‌های زیر شامل شما دوست گرامی خواهد شد:

سفارش تبلیغ بالای ۲ ماه، ۵% درصد تخفیف شامل شما خواهد شد.

سفارش تبلیغ بالای ۳ ماه، ۱۰% درصد تخفیف + یک استوری در اینستاگرام مستر کاکتوس شامل شما خواهد شد.

سفارش تبلیغ بالای ۶ ماه، ۲۵% درصد تخفیف + یک استوری در اینستاگرام + یک پست به مدت ۱ ماه در پیج اینستاگرام مستر کاکتوس شامل شما خواهد شد.

همه تعرفه ها برای نمایش تبلیغات به مدت ۳۱ روز است و قیمت ها به تومان می‌باشد.