اولین جشنواره لاله های اراک ۱۳۹۷

جشنواره گل های لاله برای نخستین بار در اراک برگزار می شود.

2,715

اولین جشنواره لاله های اراک ۱۳۹۷

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهر اراک گفت: جشنواره گل های لاله اراک ۹ تا ۲۵ فروردین ماه در کوی صنعتی اراک از ساعت ۹ تا ۱۸ برای نخستین بار در شهر اراک پذیرای بازدیدکنندگان است.

به گزارش مستر کاکتوس به نقل از سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهر اراک، محمدرضا کشاورزیان اظهار داشت: قبل از شروع سال ۹۷ مراحل آماده سازی باغ گل های اراک برای میزبانی گل های رنگارنگ لاله آغاز شد و این مجموعه نهم فروردین ماه آماده میزبانی شهروندان و مسافرین نوروزی است.

 

 

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهر اراک افزود: مجموعه باغ گل های اراک برای نمایش لاله ها هنوز تکمیل نشده، با این وجود شاهد استقبال شهروندان و مسافرین نوروزی از این مجموعه هستیم.

کشاورزیان بیان کرد: جشنواره گل های لاله برای اولین بار در اراک اجرا می شود و قطعا نمایش گل های رنگارنگ لاله در ایجاد فضایی پرنشاط برای شهروندان، گردشگران و مسافرین نوروزی تاثیرگذار است.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهر اراک افزود: در مساحت شش هزار مترمربع باغ لاله های سازمان سیما، منظر و فضای سبز اراک که دو هزار مترمربع آن مختص غرفه های عرضه گل لاله و… است، از ۲۰ واریته (انواع مختلف گل لاله) استفاده شده است.

 

 

آدرس جشنواره

استان مرکزی – اراک – کوی صنعتی اراک

 

زمان برگزاری جشنواره

تاریخ برگزاری: ۹۷/۰۱/۰۹ لغایت ۹۷/۰۱/۲۵

ساعت بازدید: همه روزه ۹ الی ۱۸

هزینه ورودی: رایگان

متولی: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهر اراک

 

منبع: مستر کاکتوس | اولین جشنواره لاله های اراک ۱۳۹۷
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.