افتتاحیه نمایشگاه گل و گیاه تهران ۱۳۹۸

افتتاحیه نمایشگاه گل و گیاه تهران بوستان گفتگو 1398

4,736

افتتاحیه نمایشگاه گل و گیاه تهران ۱۳۹۸

هفدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه تهران در تاریخ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ افتتاح شد و تا تاریخ جمعه ۱۳ اردیبهشت نیز ادامه خواهد داشت. مراجعان می‌توانند از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۲۱:۰۰ از این نمایشگاه سرسبز دیدن کنند.

افتتاحیه نمایشگاه گل و گیاه تهران 1398

 

مکان نمایشگاه گل و گیاه تهران

این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه‌های گل و گیاه شهرداری تهران یعنی بوستان گفت و گو می‌باشد. این نمایشگاه با حضور مدیران شهرداری، نمایندگان مجلس و سفرای بعضی از کشورها آغاز به کار کرد و چند کاروان گل از حضور بازدیدکنندگان استقبال کردند.

 

آدرس نمایشگاه گل و گیاه تهران

مکان برگزاری: تهران، بزرگراه شهید حکیم، خروجی شهید چمران جنوب، ضلع جنوب بوستان گفتگو

ماشین شخصی: در صورتی که با ماشین شخصی قصد رفتن به نمایشگاه را دارید باید از کوی نصر(گیشا)- خیابان پیروزی شرقی خودتان را به بوستان گفتگو و نمایشگاه برسانید. همچنین پارکینگ نمایشگاه در ضلع جنوبی محوطه واقع شده و به بزرگراه شهید چمران نیز دسترسی دارد.

حمل و نقل عمومی: اگر هم استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی را ترجیح می‌دهید اتوبوس‌های تندروی پایانه جنوب-پایانه افشار راهی خوب برای دسترسی شما هستند. در ایستگاه کوی‌ نصر پیاده شوید و با کمی پیاده‌روی یا تاکسی خودتان را به پارک برسانید.

بوستان گفتگو در گوگل:

 

خرید گل و گیاه از نمایشگاه گل و گیاه تهران

جهت رفاه حال و رضایت شهروندان، غرفه‌داران از ساعت ۱۵ بعدازظهر روز آخر برگزاری نمایشگاه، یعنی روز جمعه ۱۳ اردیبهشت، اقلام موجود در غرفه‌های خود را با قیمت مناسب برای فروش ارائه می‌کنند، تا علاوه بر جلوگیری از آسیب‌های ناشی از بازگرداندن گیاهان به مبدأ و ممانعت از وارد آمدن ضرر و زیان به تولیدکنندگان کشورمان، امکان خرید گل و گیاه با قیمت منصفانه نیز برای شهروندان فراهم شود.

 

تصاویر افتتاحیه نمایشگاه گل و گیاه تهران ۱۳۹۸

 

 

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.