روش های ارسال

روش‌های ارسال

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند بهار و اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

به دلیل حساس بودن گل و گیاه (خراب نشدن، پژمرده نشدن، و… ارسال بعضی از محصولات با پست ویژه مستر کاکتوس انجام می شود

پست ویژه مستر کاکتوس فقط در مکان های مشخص شده ای که در قسمت حمل و نقل نوشته شده خدمات می دهد و بقیه سفارشات بنا به درخواست مشتری با اسنپ و تپ سی و یا آژانس ارسال می گردد.

کرج:

سفارش‌ها در شهر کرج مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و با اس ام اس و تماس تلفنی به مشتریان اطلاع داده می‌شود.

شهرهایی که پست ویژه مستر کاکتوس در کرج پشتیبانی می کند:

کرج – محمدشهر – ۴۵ متری گلشهر – پل فردیس – میدان امام حسین – فردیس – صفادشت – بقیه شهرها می توانند در صورت تمایل از طریق آژانس ها و یا اسنپ و تپ سی که مقرون بصرفه است استفاده کنند (این عزیزان پس از انتخاب محصول مورد نظر و وارد شدن به بخش حمل نقل می توانند گزینه “ارسال با اسنپ و تپ سی (هزینه به عهده ی مشتری)” را علامت بزنند. مبدا ارسال محصولات “شهرستان ملارد” می باشد.

تهران:

سفارش‌ها در شهرستان های تهران مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در روزهای شنبه تا چهارشنبه وجود دارد. مشتریان شهرستان های تهران قبل از سفارش کالا، در خصوص هزینه ارسال کالا به شهر تهران از طریق شماره های تماس سایت اطلاع حاصل نمایید.

شهرهایی که پست ویژه مستر کاکتوس در کرج پشتیبانی می کند:

شهریار – شهر قدس – اندیشه تمامی فازها – مارلیک – شهرستان ملارد – سرآسیاب و شهرستان های اطراف، بقیه شهرها می توانند در صورت تمایل از طریق آژانس ها و یا اسنپ و تپ سی که مقرون بصرفه است استفاده کنند (این عزیزان پس از انتخاب محصول مورد نظر و وارد شدن به بخش حمل نقل می توانند گزینه “ارسال با اسنپ و تپ سی (هزینه به عهده ی مشتری)” را علامت بزنند. مبدا ارسال محصولات “شهرستان ملارد” می باشد.

و همچنین محصولاتی غیر از گل و گیاه طبیعی که به روش پست انجام می شود برای استان تهران و کرج هیچ ممنوعیت ندارد و هزینه ی پست از مشتریان گرفته می شود

همچنین محصولاتی که وزن آنها بیش از اندازه ی پست کردن هست با باربری ارسال می شود و هزینه ی باربری از مشتریان گرفته می شود.

این سفارشات با زمان تقریبی بین 24 تا 72 ساعت کاری و با قابلیت رهگیری سفارش و بدون امکان انتخاب بازه‌ی زمان تحویل خواهد شد.

 

نکات:

 – ارسال رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از صد هزار تومان و در شهر کرج و شهرستان های تهرانی که در بالا آمده است، می‌ باشد. هزینه ارسال سفارش‌های زیر صد هزار تومان برای همه نقاط شهر کرج بین 7000 تا 15000 تومان متغیر است.

– لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

X
قالب فروشگاهی