روش های ارسال

مشتری گرامی ابتدا از اینکه فروشگاه اینترنتی مستر کاکتوس را انتخاب نموده اید از شما تشکر می نماییم.

لطفا قبل از خرید به نکات ذیل توجه بفرمایید:

قیمت کلیه محصولات فروشگاه اینترنتی مستر کاکتوس بدون احتساب هزینه حمل می باشد که در هنگام ثبت سفارش و انتخاب روش حمل و نقل محاسبه و به مبلغ کل فاکتور اضافه می گردد.

فروشگاه مستر کاکتوس در حال حاضر امکان خرید گل و گیاه اینترنتی و ارسال را تنها برای شهرهای کرج و تهران دارد و ارسال این محصولات به شهرستان های دیگر فعلا امکان پذیر نمی باشد و در صورت ثبت سبد خرید شامل گل و گیاه برای شهرستان ها، مبلغ واریزی عودت داده می شود.

امکان ارسال دیگر محصولات ما به کلیه استان ها میسر می باشد و با پست و باربری انجام می شود.

در سفارش گل و گیاهان دقت کنید: ارتفاع گیاهان از سطح زمین قید شده است و مقداری حدودی می باشد که معمولا بین 10 تا 15 سانتیمتر برای گیاهان بزرگ و بین 2 تا 4 سانتیمتر برای گیاهان کوچک خطا دارد.

در سفارش گلدان ها سفالی دقت کنید: اغلب ترک هایی روی لعاب این گلدان ها وجود دارد، و این ترک ها دلیل بر مشکل و آسیب دیدگی گلدان ها نمی باشد، تنها به دلیل رنگ لعابی استفاده شده روی سفال است.

همه ی گلدان های سفالی و سرامیکی دارای زهکش نمی باشند، بنابراین اگر نیاز به زهکش دارید، حتما در توضیحات ذکر کنید.

مجموعه مستر کاکتوس همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در انبار به پایان برسد و یا کیفیت لازم جهت ارسال را نداشته باشد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای این مجموعه محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

مدت زمان تحویل سفارش به محل سکونت شما و روش حمل و نقل انتخابی شما بستگی دارد که از 1 روز تا حداکثر 10 روز کاری پس از ثبت سفارش متغیر می باشد. اگر تحت هر شرایطی تا پایان 10 روز کالا به دست شما نرسید می توانید با شماره 09358766027 تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت سفارش شما پیگیری شود.

امکان لغو سفارش تا قبل از ارسال کالا (حداکثر 24 ساعت پس از ثبت سفارش) وجود دارد و مبلغ به حساب شما مسترد میگردد. اگر کاربر مورد نظر پس از ثبت سفارش همان روز بدون هیچ دلیل منطقی سفارش خود را کنسل کند، با کسر 5 درصد مبلغ مرجوع می شود و در صورتی که کنسل کردن سفارش چند روز بعد انجام شود، با کسر 10 درصد مبلغ به حساب او بازگردانده می شود.

روش‌های ارسال

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند بهار و اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

 

شهر کرج:

سفارش‌های شهر کرج در روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه تحویل مشتریان داده خواهد شد. و قبل از ارسال با اس ام اس و تماس تلفنی به مشتریان اطلاع داده می‌شود.

شهر تهران:

سفارش‌های شهر تهران در روزهای یکشنبه، سه شنبه، پنجشنبه تحویل مشتریان داده خواهد شد. و قبل از ارسال با اس ام اس و تماس تلفنی به مشتریان اطلاع داده می‌شود.

ارسال مستر کاکتوس

 

دیگر استان ها و شهرستان ها

سفارش‌های دیگر استان ها ( به غیر از گل و گیاه ) در روزهای اعلام شده توسط شرکت پست و باربری تحویل مشتریان داده خواهد شد. و قبل از ارسال با اس ام اس و تماس تلفنی به مشتریان اطلاع داده می‌شود.

و همچنین محصولاتی غیر از گل و گیاه طبیعی که به روش پست انجام می شود برای استان تهران و کرج هیچ ممنوعیت ندارد و هزینه ی پست از مشتریان گرفته می شود.

همچنین محصولاتی که وزن آنها بیش از اندازه ی پست کردن هست با باربری ارسال می شود و هزینه ی باربری از مشتریان گرفته می شود.

این سفارشات با زمان تقریبی بین 24 تا 72 ساعت کاری و با قابلیت رهگیری سفارش و بدون امکان انتخاب بازه‌ی زمان تحویل خواهد شد.

نکات

  • هزینه کرایه پیک برای مبالغ بالای 99 هزار تومان در شهر تهران و کرج رایگان می باشد.
  • محصولاتی که تخفیف ویژه به آنها تعلق گرفته ارسال رایگان ندارند.
  • در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت کالاهای موجود در سایت مستر کاکتوس، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای این مجموعه محفوظ است.
  • مبالغ برگشتی طی 24 الی 72 ساعت کاری به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می شود و مشتری با ورود به سایت مستر کاکتوس می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

 

لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

X