هشتمین نمایشگاه گل و گیاه اصفهان 98

دسته بندی ها :
هشتمین نمایشگاه گل و گیاه اصفهان 98

هشتمین نمایشگاه گل و گیاه اصفهان 98

به گزارش مستر کاکتوس: هشتمین نمایشگاه تخصصی گل و گیاه، گیاهان دارویی و ماهیان تزیینی اصفهان از 3 تا 6 اردیبهشت‌ماه 1398 در اصفهان برگزار می‌شود.

 

اهداف برگزاری نمایشگاه

هدف از برگزاری هشتمین نمایشگاه تخصصی گل و گیاه اصفهان 98 آشنا شدن بازدیدکنندگان با شرکت های جدید و محصولات و تجهیزات به روز گل و گیاه و گیاهان دارویی می باشد. این نمایشگاه که در 9 هزار مترمربع برگزار می‌شود، 160 غرفه را در خود جای داده و فعالان عرصه گل و گیاه و گیاهان دارویی در سراسر کشور را گرد هم جمع کرده است.

 

مشارکت کنندگان نمایشگاه

مشارکت کنندگانی از استان‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری، تهران، قزوین، اراک، مشهد، شیراز و همدان در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و انواع گل و گیاه شامل گیاهان آپارتمانی و فضای باز و گل‌های شاخه‌ بریده، گیاهان دارویی و محصولات سالم غذایی، گل‌آرایی و درختچه‌های تزیینی، انواع پیاز، دانه، بذر، سم، کود، نشاء و تجهیزات گلخانه‌ای و باغبانی را به نمایش می‌گذارند.

کلینیک‌های گیاه‌پزشکی و آزمایشگاهی، اتحادیه‌ها، انجمن‌ها، سندیکاها، نشریات تخصصی و دانشگاه‌های مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

 

مسابقه عکاسی

گفتنی است؛ هفتمین نمایشگاه تخصصی گل و گیاه، گیاهان دارویی، ماهیان تزیینی و فرآورده‌های طبیعی همچنین بستری برای برگزاری یک رویداد ویژه هنری را نیز فراهم آورده که علاقمندان به موضوع عکاسی می‌توانند در این مسابقه عکس شرکت کنند.

 

زمان و محل برگزاری نمایشگاه

3 تا 6 اردیبهشت 1398

ساعت بازدید از 16 الی 22

آدرس: ایران – اصفهان – پل شهرستان – محل دایمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان

 

مطالب مرتبط

نظرات شما

X