ششمین نمایشگاه گل و گیاه کرج شهریور 1397

دسته بندی ها :
ششمین نمایشگاه گل و گیاه کرج شهریور 1397

ششمین دوره نمایشگاه گل و گیاه استان البرز شهریور 1397 در باغ گلها آغاز شد. برگزاری این نمایشگاه در روزهای پایانی تابستان 97 فرصتی ایده آل است تا علاقمندان به گل و گیاه از محیط زیبای نمایشگاه لذت ببرند و محصولات مورد نیاز خود را نیز به طور مستقیم از تولیدکنندگان خریداری نمایند.

به گزارش روابط عمومی؛ رییس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: صبح امروز با شعار فضای سبز، نشاط اجتماعی ، و زیبایی شهر دربهای ششمین نمایشگاه گل وگیاه بذرو صنایع وابسته واقع در پارک گلهایِ پارک چمران به روی شهروندان گشوده شد و امکان بازدید شهروندان کرجی و استانهای همجوار از این نمایشگاه تا تاریخ 8 شهریورماه مقدور می باشد.

پیمان بضاعتی پور افزود: با توجه به شعار سال با موضوعیت حمایت از کالای ایرانی و دغدغه مدیران ارشد کشور مبنی بر اشتغالزایی وافزایش توان صادرات کالاهای ایرانی این نمایشگاه فرصتی را ایجاد کرده تا تولید کنندگان گل و گیاه از نقاط مختلف کشور امکان عرضه محصولاتشان را داشته باشند تا علاوه بر آشنایی تولیید کنندگان با یکدیگر فرصت رقابت میان شرکت کنندگان فراهم آید.

بضاعتی پور ادامه داد: هم اکنون سرانه فضای سبز هر شهروند کرجی 15 متر مربع می باشد و این نمایشگاه تلاشی است برای آنکه بتوانیم رابطه ای میان شهروندان و تولید کنندگان گیاه و مدیریت شهری را افزایش دهیم که حاصل آن می تواند اقدامات خوبی در زمینه انس بیشتر مردم با طبیعت و امکان بهره مندی بهتر از ظرفیت های موجود در سطح شهر برای این سازمان باشد.

وی بیان داشت: در این نمایشگاه بیش از 100غرفه فروش گل و صنایع وابسته و ملزومات باغبانی با حضور تولید کنندگان از شهرهای مختلف کشور برپا شده و هم چنین امکان عرضه و فروش محصولات بدون واسطه برای تمامی علاقه مندان از ساعت 10 صبح الی 21 شب مقدور می باشد.

ششمین نمایشگاه گل و گیاه کرج شهریور 1397

بضاعتی پور اظهار داشت: برپایی این نمایشگاه در ششمین سال متوالی وظیفه ما را به عنوان متولی امر سنگین تر کرده و باید نیازهای شهر و شهروندان را به درستی شناخت تا بتوانیم با برنامه ریزی پاسخگوی بهتری باشیم

این مسئول افزود: این نمایشگاه با حضور تولید کنندگان گل های شاخه بریده، گیاهان آپارتمانی وملزومات باغبانی با هدف ایجاد نشاط اجتماعی برگزار گردیده که بدون شک این امر بدون حمایت اعضای محترم شورای اسلامی شهر، سرپرست محترم شهرداری و بدنه مدیریت شهری و مخصوصا پرسنل زحمتکش این سازمان مقدور نبود و امیدواریم این زحمات مورد استقبال شهروندان قرار بگیرد.

ششمین نمایشگاه گل و گیاه کرج شهریور 1397

همچنین باغ گلها برای علاقمندان جاذبه های بی نظیری مانند گل آرایی، باغ وحش، غرفه فروش صنایع دستی، غرفه کودکان و … تدارک دیده است تا لحظاتی شاد برای خانواده ها در روزهای عید قربان تا عید غدیر فراهم گردد. غرفه های فروش گل و گیاه و غرفه های فروش صنایع دستی از تاریخ 31 مرداد ماه همزمان با عید سعید قربان آغاز به کار خواهند نمود و تا پایان روز 9 شهریور آماده خدمات رسانی  هستند.

ششمین نمایشگاه گل و گیاه کرج شهریور 1397

اما نمایشگاه باغ گلها به طور رسمی در تاریخ 4 شهریور ماه افتتاح و تا تاریخ 8 شهریور میزبان شهروندان محترم خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 09358766027 تماس حاصل فرمایید.

منبع: مستر کاکتوس

مطالب مرتبط

نظرات شما

X