سومین نمایشگاه بین المللی ایران سبز 1397

دسته بندی ها :
سومین نمایشگاه بین المللی ایران سبز 1397

سومین نمایشگاه بین المللی ایران سبز (Iran Green) باغبانی، صنعت گلخانه سازی، نهاده های کشاورزی، ماشین آلات، گل و گیاه و صنایع وابسته در تاریخ 30 فروردین لغایت 1 اردیبهشت ماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین المللی ایران سبز

در این نمایشگاه و در کنار شرکت های برتر داخلی؛ شرکت ها و نمایندگانی از کشورهای آلمان، اسپانیا، ایتالیا، ژاپن، هلند، فرانسه، چین، آذربایجان، روسیه، هندوستان، امارات و ترکیه حضور دارند و ضمن ارائه جدید ترین تولیدات و خدمات خود، زمینه انتقال تکنولوژی های نوین حوزه های مختلف کشاورزی به داخل کشور را نیز فراهم می کنند.

مدیر اجرایی سومین نمایشگاه تخصصی بین المللی ایران سبز گفت: این نمایشگاه با مجوزسازمان توسعه تجارت ایران و توسط شرکت نمایشگاهی خزر اوراسیا از ایران وشرکت نمایشگاهی HPP کشور هلند برگزار می شود.

علی شهبازی افزود: در دو دوره گذشته این نمایشگاه بیش از 120 شرکت خارجی که عمدتا اروپایی بودند حضور داشتند و این بیانگر اهمیت جایگاه این نمایشگاه برای کشورهای خارجی است.

وی اضافه کرد:بر این اساس حضورحداکثری دراین رویداد، می تواند این نمایشگاه را بهبزرگترین نمایشگاه بین المللی درزمینه باغبانی و کشاورزی درمنطقه خاورمیانه و آسیا تبدیل کند.

شهبازی به اهداف برگزاری نمایشگاه ایران سبز اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه با رویکرد تحقق اهداف وزارت جهاد کشاورزی جهت تولید پایدار، اقتصادی کردن تولید و سلامت محصولات با استفاده از راهبرد توسعه کشت گلخانه ای و مدیریت آب و آبیاری کشاورزی برگزار می شود.

مدیر اجرایی سومین نمایشگاه تخصصی بین المللی ایران سبز گفت: طبق برنامه ریزی و هماهنگی صورت گرفته با دفترهماهنگیو راهبردیاموراقتصادی وزارت امور خارجه، قرار است در روزهای برگزاری نمایشگاه، چند هیات بازرگانی از کشورهای مختلف ضمن حضور در نمایشگاه، از مراکزمرتبط با گل و گیاه، باغبانی و صنایع وابسته برخی نقاط کشور هم بازدیدکنند.

سومین نمایشگاه بین المللی ایران سبز

شهبازی خاطرنشان کرد: طی توافق که با طرف هلندی برگزارکننده این نمایشگاه صورت گرفته، مقرر شد، شرکتهای ایرانی که در سومین نمایشگاه ایران سبز شرکت می کنند، بصورت رایگان و بهرهمندی از یارانه صد در صدی، در نمایشگاه باغبانی هلند که آبان ماه امسال برگزار خواهد شد، حضور یابند. این برنامه با هدف حضور حداکثری تولیدکنندگان داخلی در نمایشگاه و استفاده از بیشترین ظرفیت های موجود بمنظور رونق کسب و کار و توسعه صادرات غیر نفتی صورت گرفته است.

سومین نمایشگاه بین المللی ایران سبز

در سومین نمایشگاه بین المللی تخصصی ایران سبز که در فضائی بالغ بر شش هزار متر مربع برگزار می شود؛ ادوات، ماشین آلات و ابزارآلات باغبانی، باغداری و فضای سبز، نهاده های کشاورزی، سیستمهای آبیاری، وسایل، تجهیزات و ملزومات آبیاری بارانی، قطره ای و مه پاش، سیستم های کشت هیدروپونیک، انواع گلخانه های حرفه ای و خانگی، تجهیزات و تاسیسات گلخانه ای، لوازم و تجهیزات جابجایی، سورتینگ، بسته بندی و عرضه محصولات باغی و گلخانه ای،سیستم های سردخانه ای، ذخیره سازی و ماشین آلات فرآوری تولیدات باغی و گلخانه ای،فروشگاههای عرضه گل و گیاه، شرکت های بازرگانی وصادراتی محصولات باغی وگلخانه ای، دانشگاهها و مراکز علمی و اتحادیه ها، انجمن ها،بانک ها، شرکت های بیمه و تعاونی ها حضور دارند.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر این نمایشگاه با شماره تلفن های 8-22863787-021 تماس بگیرند و یا به پایگاه اینترنتی www.khazareurasia.ir مراجعه کنند.

مطالب مرتبط

نظرات شما

X
قالب فروشگاهی