سفارش گل از کشورهای خارجی برای داخل ایران

سفارش گل از کشورهای خارجی برای داخل ایران

 

ماموریت ما ایجاد فرصتی است برای شما که به عزیزانتان نشان دهید به آنها اهمیت می دهید .

 

حال که عزیزان شما در ایران عزیزمان باشند و شما در قاره امریکا ،اروپا ،افریقا و… یا در هرکجای این کره خاکی باشید ، مستر کاکتوس لبخند شما را به بهترین شکل به آنها می رساند.

با اهدای گل نهایت احساسات را در کسی که گل را از شما دریافت کرده است بر می انگیزید، همچنین نشان می دهید که دریافت کننده تا چه حدی برای شما دارای اهمیت است و طبع بزرگ شما را اثبات می کند. کسی که از شما گل دریافت کند، شما را هرگز از یاد نخواهد برد.

بخش سورپرایز مستر کاکتوس این امکان را به ایرانیان خارج از کشور می دهد تا به شهرهای بزرگ ایران گل ارسال کنند. می توانید از بین دسته گلها یکی را انتخاب کنید یا اینکه از هر شاخه گل تعداد مورد نظرتان را به سبد خرید اضافه کنید و ما آنها را با یک گل آرایی زیبا تقدیم عزیزانتان می کنیم.

 

چگونه می توانم برای عزیزانم در ایران، از خارج از ایران گل ارسال کنم؟

شما برای ارسال گل به داخل کشور ابتدا محصولات مورد نظرتان را از داخل سایت انتخاب کنید سپس از طریق شماره های داخل سایت یا شبکه های مجازی درج شده داخل سایت با همکاران ما تماس بگیرید تا پروسه خرید را تکمیل نمایید.

نکته مهم: زمان تحویل گلهای ارسالی به داخل کشور حداقل یک روز کاری، بعد از ثبت سفارش می باشد.

امکان ارسال گل به داخل کشور در روزهای جمعه (تعطیل است) فراهم می باشد.

 

چگونه هزینه ی سفارش را پرداخت کنم؟

شما عزیزان می توانید از طریق حواله یا شماره کارت های داخل ایران و یا ارزهای دیجیتال هزینه های سفارش را پرداخت کنید. برای اطلاع بیشتر می توانید از طریق شماره های داخل سایت یا شبکه های مجازی با ما ارتباط برقرار کنید.

 

آیا من می توانم سبد گلی طبق سلیقه و خواسته خودم سفارش دهم؟

البته! در صورت فراهم بودن امکانات می توانید دسته گل یا سبد گل درخواستی را سفارش دهید.

 

گل ها چگونه به گیرنده ارسال می شوند؟

بدون هماهنگی: طبق اطلاعات ثبت شده در سفارش (تاریخ و ساعت تحویل) توسط سفارش دهنده، گل مورد نظر برای تحویل گیرنده بدون هماهنگی ارسال می شود ( تضمین صحت آدرس و حضور فرد جهت دریافت سفارش بر عهده فرستنده است و سایت مستر کاکتوس تعهدی در قبال ارسال مجدد سفارش ندارد).

با هماهنگی: یکی از افراد (نمایندگان) ما توسط تماس تلفنی قرار ملاقاتی را در روز ارسال گل با شخص گیرنده ترتیب می دهد. و اگر موفق به برقراری ارتباط با گیرنده نشد، سایت مستر کاکتوس تا سه مرحله پیگیری را برای خریدار تضمین می کند و با ارسال ایمیل خریدار را در جریان قرار می دهد، خریدار تا 5 روز فرصت دارد مشخصات و آدرس جدید را بفرستد و زمان تحویل تعیین شده توسط خریدار مشروط بر دسترسی به شخص تحویل گیرنده می باشد.

اگر در زمان ارسال گل، کسی در منزل نباشد چه اتفاقی برای گل ها خواهد افتاد؟

تمام هدایای ارسال شده توسط سایت مستر کاکتوس با هماهنگی قبلی با تحویل گیرنده فرستاده می شود اما اگر شخص تحویل گیرنده در زمان تعیین شده در منزل نباشد و به ما نیز خبر نداده باشد، فرستاده ما پیغامی برای تحویل گیرنده روی درب منزل قرار می دهد، شخص تحویل گیرنده تا دو روز فرصت دارد که به سایت مستر کاکتوس مراجعه کرده و دوباره ارسال گل را با هزینه جداگانه از ما تحویل بگیرد، در غیر این صورت سایت مستر کاکتوس وظیفه ی نگهداری گل های مرجوع را بیشتر از دو روز ندارد.

X